Аеропорт Таба

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Транспортні об’єкти
>
Аеропорт в єгипетському містечку Таба хоч невеликий за розміром і за кількістю прийнятих літаків, але тим не менш має статус міжнародного. Все більше авіакомпаній організовують сюди чартерні рейси, доставляючи туристів до берега Червоного моря.

Містечко Таба знаходиться на самому сході Єгипту, практично на кордоні з Ізраїлем. Колись це була спірна територія, але в 1988 році вона відійшла Єгипту разом з ізраїльською військовою базою. На її території з 2000 року відкрився сучасний аеропорт Таба.

Тут лише один термінал і лише одна злітно-посадкова смуга. Навколишній пейзаж не дуже радує око: то пустеля, то напівпустеля з повною відсутністю дерев. Прибуваючих пасажирів зустрічають на автобусах або машинах представники туристичних фірм, далі їх шлях лежить в готелі на узбережжі.

В цьому особливість аеропорту Таба – сюди прилітають і звідси відлітають тільки потенційні клієнти готелів. Вони діляться на дві категорії: відпочиваючі і учасники ділових семінарів і конференцій, які все частіше проводяться в місцевих “высокозвездочных” готелях. У зв’язку з цим і оснащеність самої будівлі аеровокзалу потроху поліпшується, наприклад, з’явився Wi-Fi.

Тут немає стоянки для машин, прокату автомобілів та ресторанів. Будівля аеропорту практично виконує тільки функцію пересадочного вузла, обслуговуючого курорти Червоного моря.