Аквапарк Золотий пляж

Аквапарк Золотий пляж

Аквапарк Золотий пляж

Аквапарк Золотий пляж

Аквапарк «Золотий пляж» – прекрасне місце для сімейного відпочинку. У ньому не буде нудно ні дітям, ні дорослим – розваги знайдуться для всіх.

Аквапарк знаходиться в центрі міста і одночасно на самому березі Чорного моря. Більше 20 водних гірок і атракціонів різної висоти, довжини і складності задовольнять запити будь-якого відвідувача. Для тих, хто любить круті спуски, хто хоче отримати заряд адреналіну від швидкості – аквапарк «Золотий пляж» представляє гірки «Камікадзе», «Чорна діра» і «Лампа Алладіна». Для любителів спокійних спусків представлені гірки «Жовта річка», «Спіраль», «Гірський потік», «Вузол» і «Твістер». Нещодавно в аквапарку були відкриті атракціони «Камікадзе екстрім» – для любителів полоскотати нерви, і «Сімейний рафтинг», де вся сім’я вміщується на великому надувному крузі і відправляється в шлях по крутих віражах. Для маленьких відвідувачів аквапарку передбачений комплекс водних атракціонів «Острів скарбів». Тут стільки гірок і лабіринтів, що дітлахів просто неможливо відірвати звідси.

Усього в аквапарку 7 басейнів, один з яких називається «Штормова хвиля». Цей атракціон цікавий тим, що в ньому створюються 3-4 бальні хвилі, які нагадують даний штормове море.