Американський музей природної історії

Американський музей природної історії

Американський музей природної історії

Американський музей природної історії

Музей природної історії в Нью-Йорку розташований напроти Центрального парку в окрузі Манхеттен. Відвідування музею буде цікавим і захоплюючим видовищем, як для дітей, так і для дорослих. Всі експонати досить мобільні, інтерактивні, а багато можна чіпати руками.

У музеї представлені експонати, що відображають характер практично будь-якого куточка планети: скелети стародавніх тварин, висушені скальпи, африканські хатини, мініатюра східного міста, і це далекої не повний список того, що можна побачити.

Кожен виставковий зал присвячений своїй темі: зал походження людини, зал метеоритів, зал корисних копалин, зал дорогоцінних металів, знаменитий планетарій і багато інших. До речі, саме тут знімалася популярна картина «Ніч у музеї».

Перлиною музею можна назвати місцеву бібліотеку, в якій налічується понад 450 тисяч книг з природничих наук. Тут же зберігаються численні звіти експедицій і подорожей багатьох американських вчених.

Останнім нововведенням стало відкриття музейної кінотеатру, де на великому екрані йде трансляція науково-популярних фільмів.

На території музею безліч сувенірних крамниць і магазинів, повз яких важко пройти, не затримавшись біля вітрини і не купивши дрібничку. На першому поверсі музею розмістилося кафе, де можна гарно перекусити тематичними десертами.