Апостиль

1-6-2020

Апостиль
Акредитація експертів та експертних організацій. Державна акредитація освітньої діяльності Атестація працівників освіти. Державний контроль (нагляд) у сфері освіти. Про відділ нагляду і контролю у сфері освіти. НПА, що регулюють здійснення державного контролю (нагляду) у сфері освіти, ліцензійного контролю. Узагальнення практики контрольно — наглядової діяльності.
Також хочемо вам порекомендувати апостиль киев
АПОСТИЛЬ (надається за ініціативою заявника)(Реквізити для сплати державного мита за проставлення штампа АПОСТИЛЬ). У разі якщо документи, передбачені пунктами 2 — 7, складені іноземною мовою, вони подаються з засвідченим у нотаріальному порядку перекладом на російську мову. Копії документів, передбачені пунктами 3 — 5, не завірені нотаріусом, подаються заявником з пред’явленням оригіналів документів.
АПОСТИЛЬ (надається за ініціативою заявника)(Реквізити для сплати державного мита за проставлення штампа АПОСТИЛЬ). У разі якщо документи, передбачені пунктами 2 — 7, складені іноземною мовою, вони подаються з засвідченим у нотаріальному порядку перекладом на російську мову. У разі особистого звернення заявника при поданні оригіналів документів, передбачених пунктами 3 і 5, копії зазначених документів виготовляються органом виконавчої влади самостійно. В інших випадках подаються копії документів, передбачених пунктами 3 і 5, завірені нотаріусом. 77 кабінет №.
Дана сторінка для веб — частини була персоналізована. В результаті одне або більше властивостей веб — частини можуть містити конфіденційну інформацію. Переконайтеся, що властивості містять безпечну інформацію. Після експорту цієї веб — частини, перегляньте властивості в файлі опису веб — частини. WebPart) за допомогою текстового редактора типу Блокнот.
В даний момент вона надає дані інших веб — частин, і ці зв’язки будуть видалені, якщо ця веб — частина буде закрита.
Для того щоб закрити цю веб — частину, натисніть OK.
Для збереження веб — частини, натисніть Відміна. ‘;var __wpmDeleteWarning=’Ви хочете остаточно видалити цю Веб — частину.
Для видалення цієї Веб — частини, натисніть OK.
Для збереження Веб — частини, натисніть Відміна.