Аптекарський город Спасо-Евфимиева монастиря

Аптекарський город Спасо-Евфимиева монастиря

Аптекарський город Спасо-Евфимиева монастиря

Аптекарський город Спасо-Евфимиева монастиря

Аптекарський город Спасо-Евфимиева монастиря – територія недалеко від стін Спасо-Ефимиева монастиря р. в Суздаль, де вирощують лікарські трави. По суті аптекарський город – це фітомузей під відкритим небом, де представлена велика кількість лікарських рослин, серед яких: медунка, ромашка, календула, шавлія, меліса, пустирник, коріандр, м’ята, звіробій і багато інших.

Відомо, що здавна в монастирях займалися вирощуванням і збиранням лікарських рослин. Це було навіть одним з видів чернечого послуху. Для вирощування лікарських трав у XVI ст. Іваном Грозним була відкрита Аптекарська Палата, перетворена в XVI ст. в Аптекарський наказ. По всій Росії були створені аптекарські городи, де розводили лікарські рослини. Так з’явився аптекарський город і в Спасо-Євфімієвім монастирі.

В наш час аптекарський город був відновлений, відтворена його хрестоподібна планування, грядки мають строгі розміри, скрізь встановлені таблички, на яких написані назви рослин, і даються описи їх корисних властивостей.

Завдяки аптекарському городу, безліч відвідують монастир туристів, можуть доповнити свої уявлення про життя Спасо-Евфимиевой обителі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here