Архієпископський палац

Архієпископський палац

Архієпископський палац

Архієпископський палац

Архієпископський палац, це чотириповерхова історична будівля початку XVI століття в стилі бароко, розташоване в центрі Праги, і в якому сьогодні знаходиться резиденція архієпископа столиці Чехії.Палац є одним з найкрасивіших архітектурних пам’яток Праги серед інших історичних будинків барокової архітектури.

Архієпископський палац знаходиться на Градчанської площі, в районі Прага-1. Його головний фасад виходить на Градчанська площа, а з 1562 року у палаці містилася резиденція архієпископа, коли палац був власністю Антонія Бруса. Протягом століть палац багато разів перебудовували, в ньому присутні середньовічні елементи.До речі, в XVII столітті він був перебудований в стилі Ренесанс, а в XVIII столітті його повністю відремонтували та обладнали в стилі бароко.

Під час останньої реставрації інтер’єр палацу був оновлений в стилі рококо, який і сьогодні вражає своїм багатством. Серед розкішних кімнат особливою популярністю користується Тронний зал і їдальня, які розташовані на третьому поверсі. Близько архіепіскопского палацу можна побачити красивий Архієпископський сад, який сьогодні закритий для громадськості.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here