Ботанічний парк Криту

Ботанічний парк Криту

Ботанічний парк Криту

Ботанічний парк Криту

Приїхали з Ханьї ,дорога гарна ,по дорозі зупинялися милувалися апельсиновими садами .як наші яблуневі ,тільки апельсини-апельсини-апельсини ))) Парковка прямо у парку ,біля таверни ,з собою капелюхи і водичку (коли купуєш квиток 6 євро на людину ,дають пляшечку 0,3 кожному ,але нам було замало ) ,
————обов’язково відвідайте туалет і в шлях !! У таверні ,при виходь на стежку ,що стоять тростини і палиці для скандинавської ходьби ,кому треба бере ,ми обійшлися ,мама 60 років спокійно подолала шлях ,астречали ще більш дорослих мандрівників.
Чарівна Атмосфера ,співають цикади ,вдалині біля ставка репетує осел періодично )))щось цвіте ,де-то плоди висять ,доглянуто кожне деревце й кущик .Спочатку стоїть табличка і тільки російською )) з стежки не сходити ,плоди не рвати ,ігри не влаштовувати !!
Навколо гори ,з оливковими гаями.
Спочатку 2 км спускаєшся по пологій серпантинною стежкою ,йдеш повільно ,бо цікаво подивитися ,понюхати ,сфотать .
Потім 1 км піднімаєшся вгору ,назад до таверні (нагадаю від неї і починається шлях ) по всьому маршруту стоять в тіні лавочки ,можна відпочити .
Рослин багато дізналася як насправді виглядають в житті багато трави : майоран ,орегано ,валеріана і т. д.
Є представники і нашої смуги .
Спустилися до ставка ,павичі ходять ,гуси плавають ,апельсини по голові стукотять «з’їж мене» ))) парочку і правда спробували ,ну а що вони під ногами лежать !!!
До речі ,раніше думала ,що бергамот — це трава ,так от ні ,це плід схожий на лимон !!!
Відвідувачів зовсім небагато .
Потім повернулися в таверну ,поїли там і шлях на озеро Курнас .
Обов’язково відвідайте це чудове місце ,описувати як там красиво і що ви там побачите немає сенсу ,це треба бачити самому.
Так що вперед за враженнями і удивлениями )))