Будівля готелю Раффлз

Будівля готелю Раффлз

Будівля готелю Раффлз

Будівля готелю Раффлз

Готель Раффлз, побудований в 1887 році у класичному колоніальному стилі і розташований в діловому і історичному центрі Сінгапуру, названий на честь засновника сучасного Сінгапуру сера Стемфорда Раффлза. Згідно з легендою, Олександр Вертинський саме в цьому місці вперше виконав свій відомий шлягер «У бананово-лимонному Сінгапурі».

Готель, заснований чотирма братами Саркісян за проектом архітектора Регента Альфреда Джона Бидуэлла, здобув світову славу у знаменитих письменників, акторів, політиків і навіть членів королівських сімей, в честь деяких з них — Редьярда Кіплінга, Сомерсета Моема, Чарлі Чапліна, Ави Гарднер, Андре Мальро, Джона Уейна і інших — названі дванадцять номерів готелю.

Готель включає старовинний тропічний сад, подвір’я, музей і театр, який, на відміну від самого готелю, виконаний у вікторіанському стилі. Історична будівля готелю з білосніжним фасадом і традиційним бубні, витонченими колонами, арочними вікнами і терасою є символом Сінгапуру і однією з центральних визначних пам’яток міста.

Відвідувачі готелю також приємно здивуються різноманітністю кулінарних шедеврів, приготованих за традиціями, що прославили ресторани готелю у всьому світі.