Бухта Омега

Бухта Омега

Бухта Омега

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Бухта Омега відзначена на всіх картах як Кругла, але жителі Севастополя знають її саме під назвою Омега. Знаходиться вона в Гагарінському районі міста, в 5 км на північний захід від входу в Севастопольську бухту. Глибини тут зовсім маленькі, дно пологе, без перепадів, тому бухта абсолютно не придатна для судноплавства. Зате тут справжнє роздолля для любителів пляжного відпочинку.

Пляж Омега – другий за величиною і популярності в Севастополі. Вода в бухті дуже тепла із-за особливостей її розташування – глибина не перевищує 5-8 метрів, тому добре і швидко прогрівається. Коли на інших пляжах міста вода ще прохолодна, тут вже можна починати купальний сезон.

Загальна протяжність пляжу – близько 700 метрів. Це прекрасне місце для відпочинку з дітьми. Тут буде комфортно і тим, хто не зовсім впевнено почуває себе у воді – невелика глибина і піщане дно не приховують небезпек.

Для тих, хто захоплюється дайвінгом, можна порадити занурення в районі бухти, однак для цього потрібно досить далеко відійти на човні від берега. Кажуть, що на дні можна бачити залишки древнього затонулого корабля раннього середньовіччя. Цілком може бути, адже в цьому районі з давніх часів існували морські торговельні шляхи.

Сьогодні пляжна територія обладнана за всіма правилами: відкриті пункти прокату пляжного інвентарю, лежаки, навіси, кабінки для переодягання, пірси, водяні гірки, атракціони, човнова станція. Є медпункт і рятувальна станція. Вздовж усього берега працює безліч кафе, закусочних, ресторанчиків. Зручне розташування пляжу, наявність хорошої інфраструктури зробили його дуже популярним серед севастопольців і гостей міста.