Фонтани палацу Хельбрунн

Фонтани палацу Хельбрунн

Фонтани палацу Хельбрунн

Фонтани палацу Хельбрунн

Палац Хельбрунн славиться на весь світ своїми Потішними фонтанами, які за майже чотири століття стали головною визначною пам’яткою і розвагою для численних відвідувачів. Завдяки особливостям місцевості, обраної для будівництва палацу, вода стала головним образотворчим елементом парку і всього архітектурного комплексу палацу.

Палацовий комплекс розкинувся біля підніжжя Хельбруннской гори, яку природа наділила величезною кількістю водоносних джерел. Тому життя тут вирує, а в тіні кущів і дерев то тут, то там раптово в небо здіймаються струменя води. Химерні фонтанчики розташовані часом у найнесподіваніших місцях, розкидаючи цілющу вологу прямо на гостей палацу. Архітектори та інженери копітко працювали над створенням цієї неповторної атмосфери. Їм вдалося створити дивовижний світ відпочинку і розваг — гра тіні і світла, ефект несподіванки — незвичайності цього місця займати не доводиться.

З моменту свого заснування замок Хельбрунн вважався найкращим місцем для проведення розважальних заходів, пишних торжеств і театралізованих вистав. І в наші дні він продовжує залишатися прекрасним атракціоном, особливо в жаркий літній час. Крім естетичної насолоди тут можна відмінно освіжитися і повеселитися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here