Головне будівлю Європарламенту

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>
Будівля Європарламенту в Брюсселі є найбільшим у світі будовою, в якому приймаються найважливіші рішення Євросоюзу. Дана споруда видно з будь-якої точки Брюсселя.

Головна будівля Європейського парламенту являє собою футуристичний палац, виконаний в стилі постмодерністської архітектури. Споруда має обтічну конструкцію, прозорий фасад зі скла і сталі. Побудовано його у формі крила, а вежа висотою 60 метрів, за задумом архітекторів, виглядає недобудованим, що символізує неповний список країн Євросоюзу. Верхня частина будівлі спрямована увись, як готичний соборний шпиль, — це своєрідна данина поваги минулим, давнім майстрам, які будували Страсбург. Деякі навіть вбачають в архітектурі споруди риси римського Колізею.

Перед будівлею встановлена 12-метрова скульптура «Європа в серці», або «Серце Європи». Автором композиції є Людмила Черіна, знаменита французька художниця, письменниця, актриса і телеведуча. Робота представляє об’єднану Європу.

У будівлі Європарламенту проводяться екскурсії. У відвідувачів є можливість побувати на пленарному засіданні як із групою, так і поодинці.