Гора Пілатус

Гора Пілатус

Гора Пілатус

Гора Пілатус

Пілатус — це гірський масив, розташований у швейцарських Альпах, на кордоні кантонів Нидвальден, Люцерн і Обвальден. Його головна вершина — Томлисхорн — розташована на висоті 2128,5 метрів.

За придане легенди назва гори походить від імені біблійного персонажа Понтія Пілата, тому що на її схилі нібито була його могила. Насправді назва походить від латинського слова pilleatus, що перекладається як «у повстяному капелюсі», мається на увазі хмарна шапка, розташована навколо вершини. Схили гори вкриті густим лісом, тут переважають хвойні дерева. Фауна Пилатуса дуже різноманітна, головними її представниками є лисиці, зайці і дикий, лось.

З Кринса на гору веде канатна дорога. Вважають, що на Пилатусе проходить сама крута і звивиста в світі залізниця. Її обладнали спеціальним особливим механізмом, щоб не прослизали колеса. Конрад Геснер – перший, хто в 1555 році описав підйом на гору. Його праця вміщував в себе невластиві для тієї епохи точні плани і маршрути, які були зроблені завдяки накладенню двох малюнків, виконаних з двох різних точок.