Готель Mozart

Готель Mozart

Готель Mozart

Готель Mozart

Готель «Моцарт» — це історичне красива будівля, затишний тризірковий готель Чехії, розташований в центрі міста Карлові Вари на набережній, поблизу знаменитої Карловарської колонади. Сам Йоганн Вольфганг фон Гете свого часу зупинявся в цьому готелі.В будівлі XVIII століття провели реконструкцію і тут все створено для ідеального відпочинку, занять спортом та лікування.

Комфортні і стильні номери, відповідають європейським стандартам, укомплектовані сучасними зручними меблями та оснащені новою технікою і сантехнікою. В готелі 12 двомісних номерів, які розташовуються на 3 поверхах.

Приголомшливої краси репродукції прикрашають стіни готелю «Моцарт». Виконані за картинами відомого чеського художника Альфонса Мухи, вони вносять особливий колорит свята і краси.
Завдяки своєму розташуванню біля колонади, готель пропонує своїм гостям зручну можливість дотримуватися спеціальний режим пиття мінеральної води, яка є основою для санаторного лікування в Карлових Варах. Завдяки розташуванню готелю в центрі міста, гостям забезпечується доступність до всіх санаторним лечебницам, басейнів, саун, салонах краси та іншим розважальним та оздоровчих комплексів. Недалеко від готелю розташовані прекрасні ресторани, що пропонують традиційні місцеві страви і велику карту вин.