Грязьовий вулкан Тиздар

Грязьовий вулкан Тиздар

Грязьовий вулкан Тиздар

Грязьовий вулкан Тиздар

Тамань — край виноградних плантацій і лікувальних грязьових вулканів. Один з них, Тиздар, нагадує невелике озеро 100 на 150 метрів, куди туристи занурюються для оздоровлення. Поплавати в привыном розумінні цього слова, звичайно, не вдасться, бо глибина цього озера всього лише близько метра.

Так як озеро знаходиться в 50 метрах від моря, туристи воліють змити з себе бруд морською водою. В сам склад цілющі грязі входять мікроелементи, які допомагають при захворюваннях опорно-рухового апарату, нервової і серцево-судинної систем. Звичайно, одноразового відвідування вулкана для повного оздоровлення недостатньо, тому бажаючі можуть зупинитися в сусідньому готелі на будь-який термін.

Вхідний квиток можна придбати за 400 рублів. У цю суму входить відвідування самого вулкана, міні-зоопарку «Ковчег», право користування роздягальнями та душовими. За окрему плату можна порибалити в озері.

Після грязьових ванн варто відвідати дегустаційний зал, де три винних заводу виставляють свою продукцію, яку можуть придбати усі бажаючі.