Хамам Katre

Хамам Katre

Хамам Katre

Хамам Katre

Комплекс KATRE в Белеку — новий, сучасний хамам. Як і традиційна російська лазня, хамам починається з кімнати роздягання. Дане приміщення називається «джамекян» (передбанник по-російськи). Тут підтримується комфортна температура в межах 26-35 градусів, де відвідувач розігрівається, щоб перейти в більш прогріте відділення.

Наступна кімната «согуклюк» оснащена кам’яними лежаками. На них відвідувач, загорнувшись у простирадло, може полежати і розслабитися. При цьому відбувається гарне потовиділення, організм очищається. Тому сприяє температурно-вологісний режим в межах 35-70 градусів. Як тільки тіло прогрілося, можна перейти в інше відділення турецької лазні – парну. Температура в цьому приміщенні коливається від 70 до 135 градусів. Вплив високих температур можна чергувати з відпочинком в приміщенні з більш низьким режимом прогріву.

Парне відділення замінюється процедурою масажу, який може бути звичайним, масляним або із застосуванням запашної піни. Масажист починає працювати з голови, поступово переходячи до нижніх кінцівках. Не дарма масажу передували пройдені відвідування вищеописаних кімнат. Дана процедура є не тільки задоволенням для клієнта, але і лікувальним впливом на організм. Тепер, коли тіло розігріте і размято, а пори розкриті, пора його вимити. Очищення шкіри проводиться грубими рукавицями. Таким чином, зчищається ороговілий шар. Процедура миття закінчується ополіскуванням під струменем прохолодної води або плаванням у басейні.

Остаточним етапом у відвідуванні хамама є відпочинок у так званому «кейфе» — місце для розслаблення і відновлення сил після процедур. Відвідувач може попити чай, поспілкуватися або просто подрімати.