Храм-маяк святого Миколая Чудотворця

Храм-маяк святого Миколая Чудотворця

Храм-маяк святого Миколая Чудотворця

Храм-маяк святого Миколая Чудотворця

Храм-маяк святого Миколая Чудотворця – це чудова культова споруда, яке знаходиться на обриві в селі Малоріченське, недалеко від Алушти. Воно було присвячене всім мандрівникам, які потонули і загинули в морі. Висота двухпрестольного споруди, включаючи верхній і нижній поверхи, сягає близько 60 метрів. Замість купола храм увінчаний золотим хрестом, під яким розташований куля – символ Землі. Саме в ньому встановили маяк для морських кораблів.

У декоративному обрамленні споруди використовувалася чудова морська композиція. Храм почали зводити восени 2004 року, перший камінь був закладений у день святкування Покрови Божої Матері. А вже в червні 2006 року Галицьким архієпископом Августином був освячений чудотворний хрест, що увінчує красивий кримський храм-маяк.

Зараз тут планують зробити виставкову галерею, в якій будуть представлені експозиції українських і російських морських музеїв. Відвідувачам буде надана можливість залишити в храмі потонули імена родичів, які потім помістять на зовнішні стіни храму. Також влада планує побудувати тут бібліотеку, недільну школу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here