Кафедральний Собор

Кафедральний Собор

Кафедральний Собор

Кафедральний Собор

В 1523 році, в Гранаді почалося будівництво Кафедрального собору. Архітектура собору досить змішана: тут переплітаються готичний стиль і елементи в стилі Відродження.

Перший архітектор, який працює над проектом святині, втілив свій задум з приводу будівництва вежі, яка символізує перемогу над маврами. Вежа розташована над куполом собору, а її висота сягає 57 метрів. Далі будівництвом собору зайнявся дивно талановитий архітектор і скульптор Алонсо Кано. До речі, площа навколишнє храм, що носить ім’я архітектора. Фасад будівлі розділений на дві частини виступаючим вперед карнизом. Частина фасаду, розташована внизу — прикрашена різьбленими медальйонами, а верхню частину прикрашають статуї, встановлені на карнизі. Біля входу в Головну капелу помістили статуї короля Фердинанда і королеви Ізабелли. Капела виконана у формі багатогранника, а її склепіння підтримують колони.

Внутрішнє оздоблення собору виконано в білих і жовтих відтінках. Тут розташовані цикл картин «Сім радостей Марії». Найдавнішою частиною собору вважають королівську капелу (16 століття), де знаходяться останки вищезазначених правителів.

На території королівської капели розміщений Музей живопису, де є цінні роботи нідерландської школи XV століття.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here