Катерининський сквер

Катерининський сквер

Катерининський сквер

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Катерининський сквер або Катерининський сад – прекрасний сад відпочинку, який був створений ще у XVIII столітті, за наказом Єлизавети Петрівни.Спочатку, він був значно більше і суттєво відрізнявся у зовнішньому вигляді, свою назву отримав на честь Катерини ІІ.

Катерининський сквер знаходиться на західному березі річки Фонтанки, недалеко від Анічкова мосту, в центрі міста Санкт-Петербурга. Протягом кількох століть цей сад багато разів реконструювали .За участю К. Россі, тут побудували північний корпус, два павільйони по обидва боки палацу. Також, в цей час, його обнесли елегантною чавунною огорожею, яка являє собою списи з золоченими вінками і вістрями. Сам сад був оновлений за проектом архітектора А. А. Менеласа і художника-пейзажиста В. О. Іванова.

У 1873 році Катерининський сквер був відкритий для громадськості на літній період.На початку ХХ століття він став відомим під назвою «сад відпочинку», а під час Великої Вітчизняної війни від нього майже нічого не залишилося. і його вже почали відновлювати після війни. Сьогодні він знову радує своїх відвідувачів красою і є прекрасним місцем відпочинку в Санкт-Петербурзі.