Клуб Hill Top

Клуб Hill Top

Клуб Hill Top

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
На мій погляд це один з кращих клубів в Будві. Не даремно він був визнаний кращим клубом в Монако. Як багато хто знає, відкриті дискотеки в Будві працюють тільки до 1 години ночі. Є звичайно закриті клуби, які працюють до ранку. Але думаю Топ хілл перевершує їх по своїй площі і розташуванням на відкритому повітрі. Знаходиться він у горах над Будва, що дає можливість побачити нічний, сяючу Будву з висоти. На відміну від Трокадеро там в основному європейська танцювальна музика, і тільки 1-2 рази в тиждень виступають місцеві зірки (це вже на любителя, ІМХО). Кожне літо на сцені клубу виступають відомі dj’s і що примітно, ціна не така вже й захмарна 12-15 євро за вхід, в звичайний день – 5 євро, а на місцевих зірок – до 20 євро. Площа клубу досить пристойна, є сцена, басейн з фонтанами, світлове шоу, підтанцьовка на сцені і в повітрі на тросах 🙂 Є віп-зона з диванами, кілька барів. На танцполі стоять невеликі круглі столики, але місця для танців вистачає, хоча багато хто, як і скрізь в Чорногорії топчуться біля цих самих столиків) Танцюють зазвичай приїжджі, особливо російськомовні))
Не всі місцеві молоді люди люблять цей клуб, кажуть, дуже дорогий і кримінальний. З приводу дорожнечі, ціни на вхід писала вище, ціни на напої можливо трохи вище, ніж в інших клубах Будви, але порівняно з мінськими клубами, де тільки вхід коштує близько 15 євро, це дитячий садок)). А ось криміналу не помічала, навіть бійок не спостерігали.
Дістатися до клубу можна на таксі, відстань не велика, так що при виборі “правильного” таксі можна доїхати за 3,5-4 євро за машину.
Підсумок: відпочивали кожен рік в цьому клубі і будемо відпочивати!
Хоча мінуси теж є: працює клуб тільки липень-серпень, вбиральні до середини ночі залишають бажати кращого, коктейлі порційно не великі.