Королівський палац у Брюсселі

Королівський палац у Брюсселі

Королівський палац у Брюсселі

Королівський палац у Брюсселі

Королівський палац в Брюсселі — це офіційна резиденція бельгійського монарха. Він знаходиться в центрі столиці Бельгії між Двірцевій площею і Брюссельським парком. І хоча колись тут мешкала королівська родина, зараз в будівлі переважно проходять королівські аудієнції і вирішуються державні питання.

В кінці XI століття на цьому місці був побудований палац Куденберг, укріплений замок-резиденція герцога Брабанта. Він був знищений під час пожежі в 1731 році і відновлений у 1775 році. В ході бельгійської революції 1830 року власником замку став Леопольд Саксен-Кобург. Його син Леопольд II оновив і збільшив споруда. У 1904 році ним же був оновлений фасад у стилі класицизму.

Палац і його тераси відкриті для відвідування з 21 липня по початок вересня. Можна пройтися по кімнатах і залах цієї величної будівлі. Дзеркальна кімната має стелю, викладений із крил більш ніж мільйона тайських жуків-скарабеїв. У Імперської кімнаті знаходяться 11 квіткових горщиків з квітами від кожної з 11 бельгійських провінцій. Зал Урочистостей і Тронний зал володіють величезними розмірами і високими стелями.