Крокодиляча ферма

Крокодиляча ферма

Крокодиляча ферма

Крокодиляча ферма

Крокодиляча ферма виділяється серед пам’яток Балі. На ній займаються розведенням різних видів цих стародавніх рептилій. Щодня тут проводиться екстремальне шоу, від якого у багатьох практично холоне кров у жилах.

Під час шоу треновані йоги з острова Ява показують відвідувачам безстрашне поводження з цими небезпечними зубастими хижаками. Чого вони тільки не роблять – і засовують руку або голову в пащу, і кружляють з крокодилом на руках у каріці. Протягом багатьох років йоги вчаться правильному поводженню з цими небезпечними рептиліями. Йоги з більшим трепетом ставляться до крокодилам, шанують їх як священних тварин. І треба сказати, що ця взаємна дружба, що призводить до встановлення своєрідного союзу людини і крокодила. Але все-таки ця дружба заснована на знанні визначеного секрету.

На крокодилової фермі можна походити між загонами з крокодилами і іншими рептиліями, яких тут налічується близько 300 видів. А в магазині при фермі продаються різноманітні товари, виготовлені з вихованців: сумки, ремені, гаманці, чоботи.