Лебединий острів

Лебединий острів

Лебединий острів

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
У Парижі є цікавий острів, який створила не природа, а людина в 1825 році. Це — Лебединий острів, призначений як дамба на річці Сені, необхідна для метробуду. Назва залишилася від колишнього острова, який в 1773 році з’єднали з Марсовим полем. Протяжність острова досягає 890 метрів, а ширина близько 20 метрів.

Цей порівняно невеликий острів теж має свої визначні пам’ятки. До них можна зарахувати близькість до знаменитої Ейфелевої вежі, а також точна міні-копія нью-йоркської Статуї Свободи (висота 11,5 метрів) встановлена тут в 1889 році. Обличчя її звернено в західну сторону, в руці вона тримає табличку з датами Дня незалежності Америки і Днем взяття Бастилії. Це подарунок американського народу, французькому за справжню величезну Статую Свободи (висота 46 метрів) подаровану їм дещо раніше до 100-го ювілею незалежності.

Територію острова перетинають три мости. У східній частині — Міст Бір-Хакем, він являє собою дворівневу споруда, у верхній його частині проходить метро, а в нижній рухаються автомобілі та пішоходи. Мости Руела і Гренель, в західній і центральній частинах служать для пересування машин і пішоходів. Уздовж всього острова простяглася зелена алея з більш ніж 320-ма видами різних дерев. По краях алеї стоять зручні лавки, на яких люблять відпочивати парижани і туристи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here