Мазох-café

Мазох-café

Мазох-café

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
У центрі Львова розташувалося невелике кафе «Мазох-café», досить популярний серед жителів і гостей міста. Ресторанчик отримав таку незвичну назву на честь письменника Леопольда фон Захер-Мазоха, який народився і провів своє дитинство в цьому українському місті.

Перед входом у ресторан встановлено пам’ятник письменнику. Скульптура має свій маленький секрет або велике гідність, про якому відвідувачі дізнаються, коли намагаються просунути руку до нього в штани. Про що йде мова, здогадатися не складно. До речі, саме завдяки прізвища письменника, який володів невгамовної сексуальною фантазією, побудованої на насильство, з’явився термін «мазохізм».

Всередині приміщення повністю відповідає своїй назві. На стінах розвішені аксесуари для утіх «розваг»: батоги, наручники, ланцюги, фотографії еротичного характеру. Всі атрибути, за бажанням, відвідувачі кафе можуть випробувати на власній шкурі. Офіціанти одягнені під стати оточуючим предметам.

Скляні двері в кафе виконані у вигляді замкової щілини. Це теж є даниною письменнику, який любив підглядати за допомогою неї за втіхами закоханих парочок.

Дивує і меню з його сексуально-мазохістськими назвами страв, в які замість приправ додають збуджуючі прянощі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here