Мечеть Хузур

Мечеть Хузур

Мечеть Хузур

Мечеть Хузур

Мечеть Хузур у турецькому курортному місті Кемер побудована відносно недавно, будівельні роботи закінчені практично в 2010 році. Однак спосіб зведення храму був дотриманий у старих традиціях ісламських релігійних будівель. Біля мечеті з великим куполом знаходиться два мінарети.

При створенні храму використовувалися технології і матеріали нашого часу в сукупності з колишніми звичаями ісламської архітектури. В результаті вийшов шедевр будівельного мистецтва. Зовні обробка древнеперсидском стилі, а всередині – оброблені мозаїкою буквально всі поверхні, які вражають своєю розкішшю і багатством.

При бажанні відвідати мечеть під час туристичної поїздки варто пам’ятати, що при вході необхідно зняти взуття. Її можна покласти при вході, однак, якщо немає бажання залишати, можна взяти з собою, попередньо помістивши в пакет. Ноги до колін потрібно закрити, жінкам необхідно покрити голову хусткою. Для відвідувачок при вході у храм є можливість взяти спідницю необхідної довжини і хустку для покриття голови. Відвідувати мечеть бажано поза проведення молитов.