Містечко Флом

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>
На невеликому зеленому лузі, оточеному високими горами, розташувався невеликий, але дуже популярний, туристичний норвезький містечко Флом. Місто був побудований в долині річки Аурландсфьорд. Кожен день в містечко заходять туристичні лайнери і кораблі зі Швеції. Щорічно в літній час проводиться театральний фестиваль вікінгів.

Однією з головних визначних пам’яток містечка є туристична Фломська залізниця, що з’єднує Флом з гірської станцією Мюрдал. По шляху проходження погляду мандрівників відкривається красива природа з засніженими гірськими вершинами і гучними водоспадами,в яких вода з гуркотом падає в мальовничі ущелини. Біля самого водоспаду Кьосфоссн поїзд зупиняється, даючи пасажирам можливість насолодитися величчю потоку і зробити чудові фотографії на його тлі.

Після поїздки можна відвідати місцевий музей залізниці або прокотитися по звивистих фіордах на катерах, ще раз переконуючись в красу дикої природи Норвегії. Любителям піших прогулянок теж буде на що подивитися. Екскурсоводи не тільки розкажуть стародавні легенди, але і покажуть місця древніх гірських поселень.

Ввечері відпочити і підкріпитися після насиченого враженнями довгого дня можна в кафе або ресторанах. У них пропонують страви національної кухні, і, звичайно ж, смачний різнобарвний сир з козячого молока.