Міжнародний аеропорт ім. Індіри Ганді

Міжнародний аеропорт ім. Індіри Ганді

Міжнародний аеропорт ім. Індіри Ганді

Міжнародний аеропорт ім. Індіри Ганді

Міжнародний аеропорт імені Індіри Ганді — це відомий аеропорт Індії, який знаходиться в місті Делі. Аеропорт є найбільш завантаженим аеропортом в Індії за злетами посадок, а також першим, за пасажирообігом, аеропортом країни. Аеропорт, раніше відомий як Аеропорт Палама, був побудований під час Другої світової війни і був базою ВПС Індії. У вересні 2008 року в аеропорту відкрилася злітно-посадкова смуга довжиною 4,43 кілометра, одна з найдовших в Азії.

До моменту проведення Ігор Співдружності в 2010 році, в аеропорту побудували великий, просторий і функціональний міжнародний термінал. В його оформленні сучасний дизайн вдало соеденили з національними мотивами. Стіни прикрашають картини зі сценами індійської життя, зображення Будди. Підлоги покриті килимами, з індійським національним орнаментом. В зоні «Duty Free» килимів немає, зате є гарні футуристичні лампи на стелі.

Місця в новому аеропорту дуже багато, а дзеркальні підлоги і стелі з підсвічуванням візуально ще більше розширюють простір. Один з просторих холів прикрашає вражаюча скульптура Будди. У новому терміналі Міжнародного аеропорту імені Індіри Ганді все зроблено для людей – є навіть кімната для молитви. Ну а для туристів і мандрівників Міжнародний аеропорт імені Індіри Ганді – це перше місце знайомства з Індією.