Міжнародний аеропорт імені Ференца Ліста

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Міжнародний аеропорт імені Ференца Ліста в Будапешті за кількістю працюючих рейсів і прийнятих в рік пасажирів є першим в Угорщині, і одним з найбільших у Східній Європі.

Цей аеропорт був відкритий в 1947 році, і знаходиться приблизно в 20-ти кілометрах на схід від центру столиці Угорщини. Дістатися сюди від центру Будапешта можна по швидкісному шосе Феріхедь приблизно за півгодини у залежності від завантаженості доріг. Якщо їхати на таксі (як чинить більшість туристів), то поїздка обійдеться орієнтовно в 5 тис. угорських форинтів. З будь-якої частини міста до аеропорта можна дістатися спеціальним мікроавтобусом. Однак треба взяти до уваги, що такий автобус працює за попереднім замовленням, і збирає пасажирів практично по всьому місту, що ґрунтовно розтягує час шляху до місця призначення.

Аеропорт спеціалізується на роботі з літаками Boeing і Airbus, хоча тут можна побачити і такі моделі як Ан-225. Крім таких традиційних сервісів як парковка, прокат автомобілів, зона Wi-Fi і кафе, уваги пасажирів пропонується ряд брендових магазинів з продажу парфумерії та ювелірних прикрас.