Домой Литва Клайпеда Морський музей-акваріум

Морський музей-акваріум

0
Морський музей-акваріум

Морський музей-акваріум

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Морський музей Клайпеди — головна місцева визначна пам’ятка і гордість. Це унікальне місце зібрав «під один дах» музей, дельфінарій, величезний акваріум та музей природи Куршської коси, оскільки розташований на півночі цього чудового місця. Музей розташувався в приміщеннях колишньої оборонної фортеці Копгалис, спорудженої в XIX столітті, і відкрився в 1979 році, правда з тих пір його експозиція пережила деякі зміни з урахуванням смаків відвідувачів.

Експонати музею, що займає понад 2700 м2, можна зустріти ще по дорозі до фортеці. Тут знаходяться траулер і траловый бот, стоять старі рибальські хати, в яких до дрібниць відтворений побут рибалок. А каземати під насипами фортеці, які раніше изпользовались як сховища пороху, пристосували під историческцю виставку, що розповідає про литовському судноплавство і охоплює період від ботика Петра I до сучасних атомних криголамів. На насипах розташувалася колекція різноманітних якорів і гребних гвинтів.

Втім, найбільший інтерес у дорослих і маленьких відвідувачів музею викликає акваріум. Різні види риб, пінгвіни, морські леви, дельфіни і котики влаштувалися в будівлі старого форту і демонструють своїм глядачам водні шоу. Екзотичні риби і представники морської фауни містяться в 34 малих акваріумах, а також в басейні діаметром 20 м. Всі яскраві і незвичайні представники морів будуть плавати перед вашими очима на відстані витягнутої руки.

Зараз він вважається одним з найбільших акваріумів в Європі, а коли — то все починалося з невеликої колекції морських раковин, зібраних місцевими моряками в різних куточках планети. Ця колекція поклала початок всьому музею. Тепер вона налічує 3500 раковин.

Дорослим квиток обійдеться в 10 Lt в травні і з вересня по квітень і в 12 Lt з червня по серпень. Для дітей віком від чотирьох років і пенсіонерів у відповідні проміжки часу квиток коштуватиме 5 Lt і 6 Lt.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here