Морський вокзал

Морський вокзал

Морський вокзал

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Морський вокзал Владивостока – одна з основних визначних пам’яток адміністративного центру Приморського краю, найбільший вокзал морських повідомлень на Далекому Сході, візитна картка міста.

В історії Владивостока було два Морвокзалу. За даними історичної хроніки, на початку 1860-х років на місці нинішньої будівлі Морського вокзалу перебувала станція шхуни «Алеут», моряки якої проклали просіку, що стала надалі вулицею Алеутської. В кінці XIX століття на цьому місці була побудована одна з перших кам’яних пристаней Владивостока для приймання, відправлення та митного оформлення комерційних вантажів, місце однієї з перших стоянок російських судів.

Сучасний морський торговельний порт має 16 причалів загальною довжиною 4200 метрів, 2 з них – вантажно-пасажирські. Незамерзаючий Порт, що дозволяє здійснювати цілорічну навігацію. Торговими партнерами порту є понад 20 країн. Морський вокзал стоїть в п’ятдесяти метрах від залізничного. Прямо тут, між двома вокзалами закінчується найтриваліша залізнична траса, що з’єднує Захід зі Сходом – 9288 км.