Музей-арсенал

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Музеї, виставки
>
Двоповерхова будівля арсеналу побудовано з каменю, найвищою точкою якого є восьмикутна башта на північній стороні. Незважаючи на те, що будівля арсеналу датується XVI століттям, у вчених є підстави припускати, що вежа і перший поверх мають більш давнє походження.

У XVII столітті арсенал був не тільки фортифікаційною спорудою. Він використовувався і як тюрму для полонених. В одному з казематів навіть знаходилася камера тортур.

Після нападу шведів 1704 році арсенал довелося відбудовувати знову. Функції музею зброї арсенал почав виконувати тільки в 1981 року. Експозицію музею без докорів сумління можна назвати масштабною. Хронологічні межі експонованих пам’яток — XI — початок XX століття, а що стосується їхньої батьківщини, то в експозиції представлені зразки зброї з понад 30 країн світу.

Все це дає унікальну можливість простежити еволюцію зброї, дізнатися про його типах, видах, місцях виготовлення. Деякі з експонатів є ще й шедеврами прикладного мистецтва: вони декоровані дорогоцінними металами, слоновою кісткою. Крім виставки зброї відвідувачі Арсеналу можуть подивитися і на голограми старовинних орденів.