Національний парк Амбоселі

Національний парк Амбоселі

Національний парк Амбоселі

Національний парк Амбоселі

«Амбоселі» перекладається з мови племені масаї як «солона пил». Парк розкинувся недалеко від схилу африканської гори Кіліманджаро і межує з Танзанією. У 1906 році ці землі придбали заповідний статус — на них жив народ масаї. Приблизно через 40 років під охорону потрапили і тварини, що мешкають на території Амбоселі, а в 1974 році ця зона стала Національним парком.

Амбоселі займає площу в 392 квадратних кілометра і вважається одним з найбільш сприятливих місць для спостереження за життям африканських тварин. Вся справа в його рівнинах і невеликий рослинності, яка дозволяє бачити представників фауни неозброєним оком.

Парк помережаний тисячами струмків, що утворилися в результаті танення снігів Кіліманджаро. Вони служать джерелом їжі для рослин вологи — для тварин. Це надійний запас прісної води. Візитною карткою Амбоселі стали стада слонів, до яких можна під’їхати на дуже близьку відстань і насолодитися захоплюючим видовищем. За приблизними підрахунками, на території парку водиться близько 900 особин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here