Особливості Домініканської республіки

6-10-2021
Особливості Домініканської Республіки

 

 

Ласкаво просимо в Домініканську республіку

Домініканська республіка, демократична країна з населенням більше 10 млн осіб, розкинулася на 48 442 кВ. км. Її площа майже вдвічі перевищує розміри Нью-Джерсі і майже дорівнює площі Коста-Риці. На півдні країна омивається карибським морем, а на півночі — атлантичним океаном. Починаючи з 2016-го , щороку більше шести мільйонів чоловік відвідують домініканську республіку на повітряному транспорті і більше 830 000 гостей прибувають на круїзних лайнерах. Також хочемо вам порекомендувати mandrivochka.com.ua.

Домініканці ніжно називають свою батьківщину quisqueya, що перекладається як»мати всіх земель”. Це країна відкриттів і звершень. Тут під час своєї першої експедиції в 1492 році висадився Христофор Колумб, і з’явилося перше іспанське поселення в Америці, або «новому світі». Колумб і віце-королі нової Іспанії не тільки вибрали домініканську республіку своєю єдиною резиденцією в регіоні, але і зробили її стартовим майданчиком для завоювань в карибському басейні і на території сучасних сполучених штатів Америки. Сьогодні перше європейське місто в Америці Санто-Домінго є столицею домініканської республіки і продовжує розвиватися, зберігаючи при цьому свою історію і споконвічну іспанську архітектуру.

Домініканська республіка

Домініканська республіка не тільки володіє унікальною історією, але і входить в число країн карибського басейну з найрізноманітнішим ландшафтом, природою і населенням. Ландшафти країни сильно варіюються від найвищої в цьому регіоні вершини піку дуарте до самого низинного водойми — озера Энрікільо. Тут зустрічаються цілих 6000 видів рослин, включаючи квітучі кактуси, і 7000 видів тварин, ендемічні види яструбів і горбаті кити. Багатонаціональна культура домініканської республіки сформувалася в основному під впливом індіанців Таїно, європейців і африканців, а також найрізноманітніших етнічних груп населення, які живуть в домініканській республіці з xix століття, від євреїв і японців до афро-карибських діаспор, визнаних на рівні ЮНЕСКО.

В якому куточку домініканської республіки ви б не опинилися – на узбережжі довжиною понад 1600 км, в зелених гірських містечках, рибальських селах або посеред пейзажу, порослого кактусами, кожен раз наша країна буде відкриватися з нової, унікальної сторони. Подорожуючи по домініканській республіці, ви не зможете не розділити нашу пристрасть до музики і танцями — меренге, бачате і сону, познайомитеся з різноманітною місцевою кухнею, яка звичайно ж не обмежується рисом і бобами, і відчуєте нашу любов до бейсболу, сім’ї та гостинності. Всі разом ці милі особливості формують непередаваний дух домініканської республіки.