Острів Бандос

Острів Бандос

Острів Бандос

Острів Бандос

Якщо ви бажаєте відпочити подалі від міського шуму і вічної суєти, якщо ви мрієте засмагати на пляжі з білосніжним піском і купатися у прозорої бірюзової води, то вам пряма дорога на острів Бандос, що входить в архіпелаг Мальдівських островів.

Бандос, по суті, — це невеликий океанічний атол посеред Лаккадивского моря, що в Індійському океані. Площа острова — всього 18 гектарів. Потрапити на нього можна за допомогою катера, який курсує від аеропорту на острові Хулуле. Подолавши всього 7 кілометрів, ви опинитеся у воістину райському місці.

Буйна тропічна зелень покриває всю територію атола. Його краю облямовують чудові пляжі чисті, малолюдні, де відпочинок перетворюється в справжню насолоду. Теплі морські води моментально знімуть втому і піднімуть настрій. Риф навколо атолу стане справжнім відкриттям для допитливих туристів: різнобарвні корали, яскраві рибки, хитромудро закручені раковини молюсків – і все це ворушиться, плаває, живе своїм життям, абсолютно не звертаючи уваги на непроханих гостей. День, проведений на такому пляжі, в тіні пальм, потихеньку перейде в незабутній вечір. Можна повечеряти прямо над водою в стилізованих хатинах, критих пальмовим листям. Можна випити келих шампанського, купаючись при місячному світлі в басейні. СПА-центр запропонує різні види масажу і косметичних процедур. Теніс, аеробіка, бадмінтон, більярд чекають тих, хто і на відпочинку піклується про свою фізичну форму.