Палац Медічі Ріккарді

Палац Медічі Ріккарді

Палац Медічі Ріккарді

Палац Медічі Ріккарді

Палац родини Медічі, більш відомий під назвою Палаццо Медічі-Ріккарді, — перше в усій Флоренції світське триярусне будівля Раннього ренесансу. Побудований архітектором Мікелоццо, палац сьогодні використовується для засідань префектури, також тут розташована Риккардианская бібліотека.

Пройшовши один квартал від площі Дуомо, можна побачити потужне будинок, перший поверх якого зроблений з грубого русту, а два наступних – з більш гладких кам’яних плит. За широкими стінами знаходиться затишний внутрішній дворик, обсаджений лимонними деревами, з безліччю незвичайних скульптур. Кожну кімнату в палаці варто переглянути з особливою увагою, але одна з них вражає найбільше – Капела волхвів, яку прикрашає фреска Беноццо Гоццолі «Хід волхвів до Вифлеєму». На ній легко дізнатися власників будинку і громадських діячів, які відвідали місто в рамках Флорентійського Собору 1439 року.

Працює палац Медічі щодня, крім середи, з 9.00 до 19. 00, останні відвідувачі можуть увійти в 18:30. Повна вартість квитка – 7 євро, пільгова – 4 євро.