Парк Едуарда VII

Парк Едуарда VII

Парк Едуарда VII

Парк Едуарда VII

Парк Едуарда VII знаходиться в Лісабоні, столиці Португалії. Раніше цей парк носив назву Парк свободи, але був перейменований в 1903 році, через рік після візиту до Португалії англійського короля Едуарда VII, який приїжджав з метою підтвердити союз між Португалією та Англією.

Найбільший парк Лісабона, площею 25 гектарів, знаходиться на схилі пагорба, що починається від площі маркіза Памбала. Чудовий парк з алеями, вимощеними мозаїкою, прикрашений статуями, кущами строгої геометричної форми, в ньому можна побачити альтанку, ставки, ландшафтний сад.

У північно-західній частині парку знаходиться оранжерея Estufa Fria, так звана холодна оранжерея, з екзотичними рослинами. У цій оранжереї є можливість помилуватися такими рослинами, як, наприклад, фуксії і пальми, а також струмочками і навіть невеликими водоспадами. А в Estufa Quente, опалювальної оранжереї, можна побачити теплолюбні рослини, над якими пурхають тропічні птахи. Поряд з оранжереями знаходиться ставок, в якому водяться великі коропи.

У східній частині парку розташований павільйон, названий на честь олімпійського чемпіона 1984 року Карлуша Лопиша.