Парк Націй

Парк Націй

Парк Націй

Парк Націй

Парк націй – популярна зона відпочинку, район активної торгівлі і розваг, який став всесвітньо відомим після проведення в Лісабоні Всесвітньої виставки. Він розташований у північно-східній частині міста на березі річки Тежу, неподалік від знаменитого мосту Васко да Гами.

Коли в 1990-х роках цей промисловий і практично занедбаний район був обраний в якості місця проведення Міжнародної Виставки «Експо-98», тут почалася широкомасштабна реконструкція. Власне, назва «Парк Націй» з’явилося після того, як виставка відбулася. Наче в мить ока на березі річки Тежу зросли грандіозний торговий центр Васко да Гама, однойменний міст, Міжнародний виставковий комплекс, численні готелі та офісні будівлі.

Головною визначною пам’яткою Парку Націй є Океанаріум, в якому крім величезного акваріума обладнані спеціальні зони з печерами і скелями. В Павільйоні знань працює інтерактивний Музей науки і техніки, що вражає уяву дорослих і дітей. Жителі Лісабона приходять в Парк Націй для того, щоб відпочити, розважитися або прогулятися по набережній.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here