Парк Унтерсберг

Парк Унтерсберг

Парк Унтерсберг

Парк Унтерсберг

Парк Унтерсберг, розташований неподалік від Зальцбурга, був самим першим природним парком в околицях цього прекрасного міста. Він був заснований в 1983 році і розташований на приватній території, яку власники безоплатно надали для організації можливостей для різноманітного та цікавого відпочинку.

Парк Унтерсберг розташований практично на кордоні Австрії та Німеччини в гірському районі, висота якого становить близько двох тисяч над рівнем моря. Піднявшись канатній дорозі, відвідувачі опиняються на вершині, з якої відкривається дивовижний за красою вид на долину і розташований за нею Зальцбург. У парку прокладено різні прогулянкові маршрути, для мандрівників передбачені різні розваги. Величезною популярністю користуються крижані печери, які допомагають зануритися в світ легенд про гоблінів і гномів, які охороняють незліченні скарби, якими оповита історія гір Унтерсберг.

Не менш популярним місцем є лісова пивна, де завжди повно гостей. Тут добре відпочити після прогулянки по одній з численних туристичних стежок. На лісовому маршруті-вікторині відвідувачі парку в ігровій формі дізнаються про мешканців лісу, знайомляться з дивовижним світом Природи, що розкинувся біля підніжжя масиву Унтерсберг.