Печера Слона Гоа Гаджа

Печера Слона Гоа Гаджа

Печера Слона Гоа Гаджа

Печера Слона Гоа Гаджа

Гоа Гаджа – назва одного з найдавніших храмів на Балі. Він розташований неподалік від Убуд. Назва храму перекладається з індонезійського мови як «печера слона».

Існує версія, згідно якої назва печери-храму пов’язане з тим, що наскальне зображення над входом схоже на морду слона. Швидше за все, той, хто придумав це, ніколи не заглядав всередину. Незважаючи на назву печери, слонів на острові Балі ніколи не водилося, а ті, яких можна побачити зараз, були привезені з о. Суматра. Але всередині святилища стає зрозуміло, що є дуже вагомий привід для такої назви.

Святилище Гоа Гаджа являє собою невелике приміщення у вигляді літери Т; в нішах поміщені буддійські і шиваистские скульптури, в тому числі, статуя Ганеші. Біля храму знаходиться жертовник, а також басейн з фонтанами у вигляді жіночих фігур, що проливають воду з глечиків. Археологи виявили його лише в середині ХХ століття. Досвідчені мандрівники стверджують, що найкращий час для того, щоб насолоджуватися красою і священної таємничістю цього місця — на світанку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here