Почтамтский міст

Почтамтский міст

Почтамтский міст

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Почтамтский міст, що пролягає через ріку Мийку і знаходиться в Санкт-Петербурзі.Міст з’єднує Казанський і Другий Адміралтейський острова. Наприкінці XVIII століття на його місці був побудований дерев’яний міст з чотирма прольотами і закріпленими балками з проміжними опорами.

У 1824 році на його місці з’явився висячий однопрогоновий ланцюговий міст, який отримав свою нинішню назву в 1851 році, знаходиться поблизу Головного Поштамту. Участь у проекті мосту взяли архітектор Ст. Л. Христіанович і інженер Р. М. Треттер.

Довжина Почтамтского моста становить майже 42 метри, ширина — 2.2 метра. Це один з трьох висячих пішохідних мостів Санкт-Петербурга, який відрізняється від інших тим, що його механіка залишена відкритою, а перила не кріпляться до берегових опор. Полотно мосту підтримується ланцюгами, закріпленими в підвалинах ажурними металевими «квадрантами» з чотирма секторами кожен.

Візерунок витонченої решітки мосту являє собою перетинаються овали з бронзированными розетками. У 1901-1902 роках литі чавунні перила мосту замінили на металеву решітку в стилі модерн, а в 1981-1983 роках міст відновили в первісному вигляді. У 2003 році, після зруйнування в 2002 році ланки ланцюга був проведений ремонт мосту з повною заміною ланцюгів.