Правий берег

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Rive Droite – означає «Правий берег», розташований праворуч за течією річки Сени, відноситься до північних муніципальних округах столиці Франції.

Правий берег Парижа (Rive Droite), як багато і як одночасно мало, багато пам’яток, динаміки, та завжди мало часу, щоб насолодитися Парижем, скільки б ви не знаходилися. Поділ міста обумовлено природним плином річки Сени, яка ділить столицю Франції на південь і північ.

Будучи визнаним у всьому світі бізнес-центром, центром торгівлі, туризму і символом процвітання в протилежність Лівому березі Парижа, Правий берег досі не перестає бути оплотом ділових відносин, різних культур і конфесій, серцем культури і моди Західної Європи.

Лувр, Тріумфальна Арка, Єлисейські Поля, Монмартр, район Маре, Базиліка Сакре-Кер – все найкрасивіше, вабить, цікаве: розкішні палаци, прекрасні парки в кращих традиціях, тихі вузькі вулички, хмарочоси бізнес-центрів і житлових кварталів, феєрверк емоцій, прискореного серцебиття, постійна динаміка. Все це – Правий берег витонченого Парижа.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here