Президентський палац

Президентський палац

Президентський палац

Президентський палац

Національний палац – це резиденція президента Домініканської республіки. Тут знаходяться офіси виконавчої влади, проводяться зустрічі на вищому рівні і вирішуються найважливіші політичні та економічні питання республіки.

Будівля палацу було побудовано в 1944-47 рр. італійським архітектором Гідо д’алессандро. Вартість проекту була величезну по тим часам: близько п’яти мільйонів песо, не рахуючи меблів і землі, на якій він знаходиться. Архітектура будівлі виглядає дещо еклектично, але така концепція була спробою відобразити культурне, расову, мовне відмінність тих народів, які населяють район Карибського басейну. Деяка тяжкість зовнішнього вигляду палацу компенсується великою кількістю вікон і дверей у його фасадах. Величний головний вхід оздоблено урочистій колонадою.

Інтер’єри Національного палацу характеризуються впливом класичного стилю. В обробці були використані місцеві матеріали, основними з яких є мармур і червоне дерево. При оформленні приміщень застосовані бронза, залізо, гіпс і сталь, різноманітне поєднання яких надає кожному окремому залі атмосферу надзвичайної краси і гармонії. Особливо красиві Зал з каріатидами, Зал Послів, Зелений зал. У палаці можна побачити полотна художників епохи неокласицизму, італійського Ренесансу і бароко.

Звичайно, в особисті покої президента доступу немає, але зате інші, «публічні», приміщення відкриті для огляду п’ять днів на тиждень.