Робота на складі для жінок

2-10-2020
Картинки по запросу "Робота на складі для жінок"


Потрібен комірник на склад алюмінієвого і ПВХ профілю, фурнітури та аксесуарів. Освіта середня спеціальна або вища, бажано технічна. Досвід роботи у даній галузі не менше 1 року. Досвід роботи зі складської документації. Класифікація, розкладка, складська логістика, прийом — видача та облік автозапчастин. Також хочемо вам порекомендувати работа на складе для женщин киев

Фірма  запрошує бажаючих на наступні посади: Комірники та Вантажники.На склад канцтоварів потрібен комірник.
Потрібні комірники — комплектувальники ( заявники) /чоловіки/ на склад непродовольчих товарів. Склад знаходиться на території «TRACOM» колишнього тракторного заводу.
Обов’язки:- отримання і видача товару за накладною;- облік товарних запасів;- підтримання чистоти і порядку на робочому місці. Гарантуємо:- офіційне працевлаштування (повний соціальний пакет);-зарплату гідну та вчасно виплачиваемо.
Вимоги до кандидата: — Відповідальність;- Вміння працювати в команді;- Бажання заробітку;- Молоді та енергійні дівчата. Умови оплати та праці: — Своєчасну офіційну заробітну плату; — Повний соц.

Підкреслюємо вантажників немає, комірники беруть участь у навантаженню товару і вивантаженню товару також (комп’ютерна техніка.
Посадові обов’язки:- розвантаження/ завантаження товару IT продукція (вся перефірія комп’ютерної техніки);- уче.
Комірник в магазин будівельних матеріалів . Ви — амбітні, хочете отримати перспективну.
ВИМОГИ:- досвід роботи від 1 року;- старанність, комунікабельність, відповідальність, акуратність, пунктуальність.

Умови:- офіційне працевлаштування з першого дня; -заробітна плата від .
Вимоги до кандидата: — Відповідальність; — Вміння працювати в команді; — Бажання заробітку. Навантаження, розвантаження, посилок в/ з автомобілів (великі обсяги) 2. Прийом — видача посилок на терміналі 3. Сканування, сортування, маркування, пакування посилок 4.
Круїзної компанії PRINCESS CRUISES» (США) потрібні молоді люди на позицію:—= ASST.
Вимоги до кандидата:- освіта — середня технічна, вища;- досвід роботи комірником від 1 року ;- знання складської логістики та вміння планувати роботу;- стресостійкість та відповідальність.
Ви хочете змінити параметри підписки на цей E — mail. Відкрийте його і підтвердить підписку — перейдіть за посиланням активації в ньому.
Тільки претенденти можуть додавати вакансії в папку . В один клік відправляйте в будь-яку компанію. Резюме, яке ви прикріпили, повинно бути тільки у форматах: doc, docx, odt, pdf, rtf, txt, ppt, jpg, gif, png, psd, cdr, tiff або інших текстових форматах.