Село Батубулан

Село Батубулан

Село Батубулан

Село Батубулан

Батубулан – це чудова велика село, розташована в центральній частині острова Балі. Вона відома серед багатьох туристів як найбільший центр різьблення по каменю. Тут, не звертаючи уваги на туристів, в майстернях під легкими навісами працюють місцеві ремісники. Неподалік щільними рядами викладені їхні роботи – безліч міфологічних персонажів, виконаних з м’якого вулканічного туфу. Тут ви знайдете великі і маленькі зразки, виготовлені в традиційному та сучасному стилі.

Головною визначною пам’яткою Батубулана є храм Пура Пусех, складений із сірого туфу. Щотижня в ньому виступає відома група «Денджалан», виконуюча традиційний танець Баронг». В інші дні національні танці ви зможете побачити в «Балі банджаре» – общинному павільйоні, розташованому в південній частині села.

У двох кілометрах від Батубулана розташований Балійскій Пташиний парк, що вражають туристів своїм екзотичним пишністю. Дістатися до села можна на будь-якому маршрутному таксі, що відправляється з центрального і східного Балі. Це місце чудово підійде для відпочинку в колі родини або друзів.