Семенівське ущелині

Семенівське ущелині

Семенівське ущелині

Семенівське ущелині

На північному березі озера Іссик-Куль, в 40 км від курорту Чолпон-Ата знаходиться Семенівське ущелині — одне з найкрасивіших місць Прииссыккулья. Його протяжність становить близько 35 км. По дну ущелини протікає Ак-Суу — бурхлива гірська річка з чистою льодовикової водою, а на його схилах підносяться величні Тянь-Шанские їли. У літній та весняний періоди тутешній чисте повітря наповнюється ароматами гірських трав.

Семенівське ущелина – одна з головних визначних пам’яток Киргизії, воно входить в число обов’язкових екскурсій для тих, хто відпочиває на Іссик-Куле. Влітку тут часто встановлюють юрти, де всі охочі зможуть скуштувати смачні страви киргизької національної кухні – кумис і бешбармак. Для любителів активного відпочинку тут організовують кінні прогулянки по ущелині.

В даний час в Семенівському ущелині розташований закинутий оздоровчий центр «Чорнобильці». Іноді спортсмени, які приїжджають в Киргизії на збори, зупиняються тут на кілька днів, щоб тренуватися і жити в більш жорстких умовах (розряджений повітря і гірська місцевість).