Шанхайський Старе місто

Шанхайський Старе місто

Шанхайський Старе місто

Шанхайський Старе місто

Старе Місто — це історичний квартал Шанхаю, одне з найцікавіших туристичних місць. Межі кварталу збігаються з вулицями Renmin Road і Zhonghua Road, а на його території знаходяться сад Yu Garden, ринок Yu Garden Bazaar і храм Shanghai Old City god’s Temple у центрі. Кажуть, що Старе Місто — це справжній Шанхай і ті, хто живуть тут — справжні корінні шанхайні.

Колись це був дуже бідний район, тут селилися тільки ті, хто не міг дозволити собі інше житло. Будинки тут були невисокими, старими, не надто міцними, без всяких зручностей — справжні халупи. Якщо в одному будинку починалася сварка, її чули мешканці всіх будинків по сусідству. При цьому квартал був дуже густо заселений — на 20 квадратних метрів будинку нерідко жили по 20 чоловік.

Зараз все інакше. Більшість старих будинків знесено, а на їхньому місці побудовані сучасні будівлі. Але щоб зберегти зразки традиційного архітектурного стилю, кілька старих будинків були відремонтовані. Конфуціанський храм Old City god’s Temple і інші знамениті реліквії були відновлені. Була побудована Стара Вулиця (Shanghai Old Street). Базар Старого Міста став більш людяним, але при цьому — більш чистим і охайним. Тепер Старе Місто — торгова марка нового Шанхаю.