Що подивитися в Лондоні?

5-8-2020
Путівник по Лондону: усе краще в місті на Темзі за 3 дні - Tochka.net

Лондон як і раніше – найзагадковіший місто світу. Відомі у всьому світі пам’ятки Лондона приваблюють туристів своєю унікальністю і різноманітністю.

Столиця Європи – ідеальне місце для людей, які цікавляться традиційними пам’ятками.
Туристи люблять робити фото Трафальгарській площі, параду кінної гвардії, видів міста з оглядових майданчиків, виставки квітів Chelsea Flower Show в Королівському госпіталі в Челсі. Також хочемо вам порекомендувати https://flybusinesscheap.com/

Жителі Лондона пишаються сусідством з королівською родиною, яка мешкає в Букінгемському палаці. Він розташований навпроти вулиць Грін-парк і Пелл-Мелл. Поруч з ним розташована ще одна пам’ятка Лондона – пам’ятник королеві Вікторії. Резиденція Єлезавети II відкрита для туристів. Тут можна познайомитися з документами, в яких описана історія Великобританії і монаршої родини.

Складіть для себе список пам’яток, щоб не упустити нічого цікавого. Обов’язково прогуляйтеся по Пікаділлі, відпочиньте в Гайд-парку, відвідайте Британський музей і Кафедральний Собор Святого Павла.

Найпоширеніше фото – це фото Біг Бена. Годинники стали відомі в світі завдяки звий багатовіковою надійності. Проектувальниками Біг-Бена були астроном Її Величності, годинникар Едмунд Беккет Денісон і адвокат Джордж Айри.

Будь-яке опис Лондона містить розповідь про найвідомішого мосту – Тауерському розвідному мості. Він розташувався в самому серці Лондона.

У списку пам’яток є дуже незвичайна. Це знамениті червоні двоярусні автобуси. Ви просто зобов’язані обов’язково на ньому прокотиться.

У найромантичніше час, коли місто одягається в безліч вогнів, зробите політ над Лондоном на Колесі огляду Око Лондона. Його висота 135 м, що робить його найвищим колесом в світі, звідки чудово видно пам’ятки Лондона. Перед вами відкриються незабутні краєвиди столиці Великобританії.

Якщо раптом набіжить дощик, то сховайтеся від нього в Музей Мадам Тюссо. І сухими залишитеся, і зможете помилуватися більш ніж тисячею експонатів музею. Сьогодні будь-яка людина – будь то політик або артист, або громадський діяч, або вчений – потай мріє бути увічненим в воскової фігури цього музею.

Пам’ятками Лондона по праву вважаються Лондонський Акваріум, в якому мешкають хижаки підводного світу, Планетарій, з оновлюється кожні 60 секунд куполом і підземелля Лондона, в яких ви дізнаєтеся страшну 2000 – річну історію цих місць.

Свої спогади про прогулянки по Лондону ви збережете на фотографіях, тому робіть їх якомога більше.