Домой Що повинно бути в номері люкс в готелі

Що повинно бути в номері люкс в готелі

Что должно быть в номере люкс в отеле
Які є типи номерів у готелях.
Також хочемо вам порекомендувати http://odessa.nemohotels.com/nomera/prezidentskij-lyuks/
Які є типи номерів у готелях. Часто при самостійному пошуку туру або номера в готелі у туриста виникає подив. Дивні абревіатури на зразок TWN, SGL, DBL часто зрозумілі тільки досвідченим туристам та співробітників туристичних агентств. Насправді це умовні позначення категорії готельного номера, які дозволять зрозуміти, до якого типу належить вподобаний номер. Типи номерів у готелях Типи номерів за принципом розміщення Single – однокімнатний, для розміщення одного відпочиваючого. Може бути з одним великим ліжком або двома окремими ліжками (double twin). Зазвичай у номері два ліжка і одне додаткове спальне місце (диван, або розкладачка). В основному зустрічається в комбінованих варіаціях: DBL EXB, TRPL EXB. Дітям до 12 років в ряді готелів НЕ надається додаткового спального місця, тому слід обов’язково уточнювати, як саме у вибраному готелі передбачається розміщення дітей різних віків. З 12 років дитині зазвичай надається додаткове спальне місце, як дорослому.
Комбіновані варіанти розміщення Одномісні номери (SGL). Двомісний номер з додатковим ліжком (DBL EXB), двомісний номер для двох дорослих з дитиною до 12 років (DBL CHD), двомісний номер для двох дорослих і двох дітей (DBL 2 CHD), двомісний номер для трьох дорослих з додатковим ліжком дитина (DBL EXB CHD). Тримісний номер для трьох дорослих з дитиною ( TRPL 1 CHD), тримісний номер для трьох дорослих з двома дітьми (TRPL 2 CHLD).
Номери поліпшеного планування категорії напівлюкс (Junior Suite).
Номери поліпшеного планування, переважно складаються з 2 кімнат – відносяться до категорії люкс (Suite).
Сімейні двох — і трикімнатні номери (Family Room).
Однокімнатні номери категорії студія з міні — кухнею (Studio).
Бунгало – окремо стоять будиночки — бунгало.
Окремі апартаменти з власною кухнею (Apartament).
Номери для молодят – відносяться до категорії люкс (Honeymoon Room). Часто мають власний сад і басейн.
Також при виборі номери в готелях туристи часто звертають увагу на вигляд з вікна. Типи номерів у готелях по виду з номерів номери з видом, що відкривається на басейн (PV, Pool View); на парк (Park View); на морі (SV, Sea View); на місто (CV, City View); на гори (MV, Mountain View); на океан (OV, Ocean View); номери без чітко визначеного виду (Run of house).
Як забронювати готель зі знижкою.