Що таке Апостиль

1-6-2020

Что такое Апостиль
Паспорт, водійські права, митна декларація і т. Це спрощений варіант так званої легалізації офіційних документів. апостиль киев― це штамп квадратної форми, який проставляється держорганами на документах, що надаються на території держави, який набрав Гаазьку конвенцію, датируемую Його форма однакова в усіх країнах. Це свого роду посвідчення справжності підпису того, особи, яка засвідчила даний документ. Наприклад, це може ставитися до диплома про здобуту освіту, свідоцтва про народження, шлюб та ін. На які документи ставиться апостиль.

Скільки коштує поставити апостиль на документи. Ціна буде залежати від типу тих документів, на які потрібно зробити апостиль, і від їх кількості. У вартість апостиля входить державне мито та нотаріальна копія (не більше двох сторінок).
У цю категорію входять документи ЗАГС р. У цю категорію входять документи (Доручення, Згоди, Заяви) та нотаріальні копії, завірені вами у іншого нотаріуса.
Термін виконання послуг апостиля становить від 6 — ти днів з дня подання документів. Якщо вам потрібно виконати апостиль найбільш терміново, то це може спричинити додаткові витрати на послугу. Що таке апостиль, багато знають, але не всі знають, що таке легалізація і яка вона буває. Тут і з’являється саме цей термін – «легалізація». Вона буває двох типів: спрощена легалізація або проставляння апостилю та консульська легалізація, торкаємося тих країн, неприєднаних до конвенції про апостиль.

Останній тип легалізації ― досить складний процес, оскільки документ має пройти кілька інстанцій, серед яких Міністерство Юстиції, МЗС, консульства), на відміну від апостиля, при якому документ проходить лише через Міністерство Юстиції або інші організації, які мають можливостями на його проставляння. Легалізація та проставляння апостиля – це одна з різновидів повноважень органів виконавчої влади не тільки. У цих органах є можливість поставити апостиль для довідок про відсутність судимості.
Перш ніж ви зберетеся оформити заявку на апостиль документів, слід переконатися в тому, проставляється апостиль на даний вид документа та читабельні печатки, на цьому документі. Якщо друк прочитати важко, то виконують набірну копію документа.