Сіті-парк Град

Сіті-парк Град

Сіті-парк Град

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Сіті-парк «Град» – це новий унікальний розважальний комплекс, покликаний дарувати радість і нові враження жителям і гостям міста, а також сприятиме росту туристичної привабливості Воронежа. Він складається з 240 магазинів, парку атракціонів, дитячого центру, кінотеатри, зали симуляторів і аркад, океанаріуму, а також центру більярду та боулінгу.

Сіті-парк «Град» є чудовим подарунком, зробленим з любов’ю до регіону і його жителям. Тут поєднуються міжнародний стандарт розваг та торгівлі з доступністю і демократичністю, а модернізовані технології – з привітністю і душевністю, щоб кожен відвідувач зміг відчути себе «в чудовій країні», що включає в себе багату рідну культуру і абсолютно новий рівень життя.

Тутешній кінотеатр включає в себе 9 сучасних залів, здатних вмістити 1 675 глядачів, а центр симуляторів і аркад — близько 90 ігрових атракціонів, для всіх вікових категорій. В океанаріумі мешкають: 55 видів ссавців, 180 видів риб, безхребетних, рептилій, птахів і тварин. Це місце чудово підійде для сімейного відпочинку. Дитячий центр Сіті-парку «Град» – це все, що потрібно для навчання і розвитку ваших дітей. Комплекс працює без вихідних з 10:00 до 22:00.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here