Станція метро Черкизовская

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Транспортні об’єкти
>
Станція «Черкизовская» відноситься до Сокольницької лінії метро Москви. Вона знаходиться в районі «Преображенське» і розташована між станціями «Преображенська площа» і «Вулиця Подбєльського».

Відкриття станції відбулося 1 серпня 1990 року. Назва було дано за назвою колишнього села Черкізово, яке в 1917 році увійшло в межі міста. На станції «Черкизовская» є два холи: південний вестибюль виходить на вулицю Велика Черкизовская, а північний – до північного в’їзду стадіону «Локомотив». Через південний хол проходить весь основний потік відвідувачів, які прагнуть до торговим залам «Черкізовський пасаж» і на стадіон «Локомотив».

Стать «Черкизовской» викладена гранітом сірого кольору, а стіни тунелів станції і частина зводу створені з темного металу. Над сходовими маршами станції метрополітену знаходяться прекрасно оформлені вітражі, присвячені різним видам спорту.

Вихід здійснюється до наступних вулицях: Щелковское шосе, Окружний проїзд і Велика Черкизовская. Години роботи станції: північний вестибюль – з 07:00, а південний – з 05:25.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here